Najlepsza selekcja aplikacji biznesowych i oprogramowania w chmurze | VELG | Zendesk | Pepperi | Wrike |
Casually Dressed Businessman Using Mobile Phone In Office

Klienci

Kto korzysta w Polsce z oprogramowania, które jest w naszej ofercie?

velg-klienci-zaufali+nam-velggroup.png
 „Wysoka jakość świadczonych usług sprawia, że firmę Velg można polecić jako kompetentnego i terminowego partnera w dziedzinie wdrażania rozwiązań technologicznych.”  — prof. dr hab. Ewa Walińska, Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

„Wysoka jakość świadczonych usług sprawia, że firmę Velg można polecić jako kompetentnego i terminowego partnera w dziedzinie wdrażania rozwiązań technologicznych.”


— prof. dr hab. Ewa Walińska, Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

 “Doświadczyliśmy wzrostu o 12% w średniej wysokości zamówienia i 10% zwiększenia sprzedaży od momentu wdrożenia przez Velg, mobilnego systemu sprzedaży Pepperi™”  — Jarosław Romański, Prezes Zarządu Dajar

“Doświadczyliśmy wzrostu o 12% w średniej wysokości zamówienia i 10% zwiększenia sprzedaży od momentu wdrożenia przez Velg, mobilnego systemu sprzedaży Pepperi™”


— Jarosław Romański, Prezes Zarządu Dajar

 “Najlepsza obsługa to dla nas priorytet, dlatego postawiliśmy na jej wsparcie za pomocą platformy Zendesk. Profesjonalne podejście i pomoc ze strony firmy VELG okazały się kluczowe w procesie wdrożenia. Ze spokojnym sumieniem polecamy firmę VELG wszystkim zainteresowanym współpracą.”  — Tomasz Kowalski Kierownik działu marketingu Melle Sp. z o.o.

“Najlepsza obsługa to dla nas priorytet, dlatego postawiliśmy na jej wsparcie za pomocą platformy Zendesk. Profesjonalne podejście i pomoc ze strony firmy VELG okazały się kluczowe w procesie wdrożenia. Ze spokojnym sumieniem polecamy firmę VELG wszystkim zainteresowanym współpracą.”


— Tomasz Kowalski Kierownik działu marketingu Melle Sp. z o.o.

 „Jednoznacznie mogę polecić firmę Velg, która wdrożyła u nas oprogramowanie Pepperi. Aplikacja ta wprowadza nową jakość w pracy naszych przedstawicieli handlowych.”  — Bartłomiej Apanowicz, Członek Zarządu Pamso SA

„Jednoznacznie mogę polecić firmę Velg, która wdrożyła u nas oprogramowanie Pepperi. Aplikacja ta wprowadza nową jakość w pracy naszych przedstawicieli handlowych.”


— Bartłomiej Apanowicz, Członek Zarządu Pamso SA

 “Rozwijamy się bardzo dynamicznie i potrzebowaliśmy systemu do zarządzania projektami oraz zadaniami. Velg przeanalizował nasze procesy i zaproponował aplikację Wrike. Błyskawicznie poprawiliśmy efektywność komunikacji.”  — Łukasz Jakubowski, właściciel Menii

“Rozwijamy się bardzo dynamicznie i potrzebowaliśmy systemu do zarządzania projektami oraz zadaniami. Velg przeanalizował nasze procesy i zaproponował aplikację Wrike. Błyskawicznie poprawiliśmy efektywność komunikacji.”


— Łukasz Jakubowski, właściciel Menii