11805880-wrike-social-project-management.png
 
 

Przekonwertuj swój każdy projekt w sukces!

Wrike to niekwestionowane oprogramowanie #1 na świecie do zarządzania projektami

 
timelog.jpg
 
 
Activity-Stream-in-Wrike.jpg

Jedno miejsce dla całej Twojej pracy

Planowanie, zadania, pliki oraz dyskusja

Dane, które były poprzednio rozporoszne w wiadomościach email lub komunikatorach moga być teraz połączone w jednym miejscu - Wrike. To natychmiast eliminuje chaos i nadaje przejrzystości Twoim projektom.

Wrike szybko dostosowuje się do do każdego procesu, czy jest nim kampania marketingowa, wprowadzenie nowego produktu, śledzenie zmian, organizacja rekrutacji lub cokolwiek innego. 

 
 

Współpraca w czasie rzeczywistym

Zawsze aktualna informacja

Dzięki Wrike, wszyscy członkowie zespołu są na bierząco informowani o wszelkich, nawet najmniejszych zmianach, które mają wpływ na cały projekt. Możesz w kilka kliknięć aktualizować przynależności, ograniczenia, ponownie zaplanować procesy. Nie musisz już wysłać email'i do poszczególnych członków zespołu z informacją o zmianie, ponieważ każdy z nich ma zawsze aktualny podgląd.

Workload-management-in-Wrike.jpg
 
 
dashboard.jpg

Panel główny

Szybki podgląd na aktualną sytuację

Panel główny to znakomite miejsce do rozpoczęcia dnia w pracy! Masz szybki podgląd na główne zaplanowane zadania w ujęciu dziennym i tygodniowym oraz widok na aktualny  przepływ aktywności. Możesz dostosować Panel główny dzięki użytecznym Gadżetom. Gadżety są bardzo użyteczne w monitorowaniu statusów poszczególnych projektów, przeglądanie zadań członków projektu i wiele, wiele więcej.

 

 

Zabierz swoje projekty gdziekolwiek się wybierasz

Dzięki natywnym aplikacjom mobilnym na Androida oraz iPhone'a przestaniesz być przywiązany do swojego biurka. Wszystkie istotne informacje będą na wyciągnięcie dłoni. 

Zrzut ekranu 2013-05-28 o 18.50.04.png
 

 

Mix & Match

Zwiększ efektywność Wrike dzięki szerokim możliwościom integracji.

Zrzut ekranu 2013-05-28 o 18.43.15.png
 
 

Obejrzyj krótkie video o oprogramowaniu Wrike.

 

Potwierdzona efektywność

Firmy z listy Fortune 500, małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i ambitne osoby prowadzące działalność na własną rękę - tysiące zespołów na całym świecie załatwiają więcej spraw i robią to szybciej dzięki oprogramowaniu do zarządzania projektami Wrike.

Zrzut ekranu 2013-05-28 o 18.43.37.png